درباره ما

زیر مانیتوری
زیر مانیتوری یکی از محصولات گروه نورنگار

آشنایی با گروه نورنگار

گروه نیمه صنعتی نورنگار، در زمینه ی تبلغیات فعال می باشد. محور فعالیت این گروه، پلکسی گلاس می باشد. به طور طبیعی، فعالیت در این زمینه، به فعالیت در زمینه ی ام دی اف، پلاک استیل و … هم منجر خواهد شد.

ساخت انواع محصولات مرتبط با این حوزه به صورت کلی و جزئی توسط این گروه انجام می شود. فهرست این محصولات به شکل زیر است:

این گروه با بیش از 10 سال سابقه آماده ارائه ی انواع خدمات تبلیغاتی در حوزه های مرتبط با فعالیت هایش می باشد.

آشنایی با رایار

رایار یک نام تجاری برای یک گروه از محصولات این گروه می باشد. گروه نورنگار، محصول زیر مانیتوری خود را با نام رایار به بازار عرضه می کند. هدف از این نام این است که مخاطب با شنیدن آن به یاد چیزی که کمک حال رایانه است، بیوفتد. محصولات رایار در تارنمای رایار، یعنی همین تارنما، قابل مشاهده هستند. و برخی از آنها به صورت اینترنتی و آنلاین قابل خریداری هستند.

زیر مانیتوری های رایار

زیر مانیتوری یکی از لوازم مفید برای کسانی است که با رایانه کار می کنند، می باشد. استفاده از این کالا برای کسانی ساعات طولانی کار می کنند. و همچنین ارتفاع مانیتور آنها متناسب آنها و چشمانشان نیست، توصیه می گردد. چرا که ارتفاع نامناسب میز و همچنین مانیتور یا لپ تاپ، می تواند تاثیراتی منفی روی ستون فقرات و سلامتی شخص بگذارد.

محصولات رایار انواع مختلفی دارند. مهمترین آنها عبارتند از:

زیرمانیتوری های ثابت

زیر مانیتوری های متحرک

مورد اول، قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد. اما در مورد دوم می توان از سه ارتفاع مختلف بهره برد.

در این تارنما شما می توانید به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در صورتی که تمایل به خرید تعداد زیادی از این محصولات را دارید. می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر : 88 19 03 86 – 021

واتساپ : 2421 273 0938